Karolina8 maj, 2012

Wspaniały zespół...nigdy się tak nie wybawiłam na weselu jak na tym, które tak fantastycznie prowadzili- miało to miejsce w Trzech córach w Cedrowicach 05.05.2012...mają piękne glosy i duże poczucie humoru..konkursy każdego rozbawiły a fajne rytmy zmotywowały do ciągłej zabawy. Polecam!!

Emilia Barylska3 wrzesień, 2012

Zespół jest rewelacyjny!
Młodzi, kulturalni, eleganccy, ambitni, z dużym poczuciem humoru, perfekcjoniści w każdym calu!
Ich repertuar porywa każdego do tańca i do super zabawy!
Już żadna nasza impreza nie odbędzie się bez ich obecności!
POLECAM!

Kasia i Adrian6 październik, 2013

Nasze wesele odbyło się 21.09.2013 i było cudowne - a to wszystko za sprawą zespołu Accord :) Goście byli zachwyceni i nie mogli się nachwalić jaki wspaniały zespół mieliśmy - nie tylko pod względem wokalnym, ale również ze względu na przeprowadzone zabawy i konkursy :) :) Jeszcze raz gorąco polecamy !!! Pozdrawiamy cały zespół :)

Karolina i Slawek7 październik, 2014

Pierwszy raz bawiłam się na weselu prowadzonym przez Zespół Acord w maju 2012r. Wtedy mój tata powiedział ,,Karolina, jak będziesz miała wesele, to tylko ten zespół będzie grał!'' i tak właśnie się stało:)) 30.08.2014 miałam wesele...choć katering był tragiczny ,,malaga'' to wesele nie okazało się stracone- właśnie ten Zespół Acord je ocalił. Goście nie mieli czasu pomyśleć o jedzeniu. Wszyscy się świetnie bawili, a po każdy Gość mówił, że to jest NAJLEPSZY ZESPÓŁ JAKI SŁYSZAŁ! W tej chwili chcemy Wam podziękować Zespole Acord, bo naprawde uratowaliście nasze wesele i dzięki Wam będziemy je tak dobrze wspominać. DZIĘKUJEMY!

Aneta i Sylwek8 listopad, 2014

Dziękujemy za nasze wesele. Aneta i Sylwek
Super zespół!!! Potrafią bawić gości i nie udają, że grają czy śpiewają. Każdy o was podpytywał skąd jesteście ;p
pozdrawiamy i do zobaczenia na chrzcinach :)

Daniel i Ania19 czerwiec, 2015

maj 2015. Byliśmy z dziewczyną zachwyceni. Kawał dobrego wesela. Pozdrawiamy D i A

Krzysztof22 lipiec, 2015

Bardzo dobry zawodowy w każdym calu zespol z przyszloscia..... zyczenia odemnie dalszej długiej pracy i dużo imprez .... gitarzysta od 45 lat na scenie i od 45 lat grający prawie we wszystkich zakątkach swiata z roznymi zespołami Powodzenia dla młodszych kolegow Krzysztof Lodz

5 sierpień, 2015

Iza i Hubert
Dziekujemy za nasze wesele 27.06.2015 bylo super:-)wspanialy zespol.polecam:-)

Anna27 sierpień, 2015

Anna 27 sierpień 2015 Rewelacyjny zespół, wszechstronny repertuar, bardzo dobrze grają i śpiewają. Solistka ma piękny głos. Profesjonalne podejście, dużo dobrej muzyki i doskonałe prowadzenie imprezy. Wszyscy goście świetnie się bawili (wesele 22 sierpień 2015). Zespół godny polecenia.

Paulina i Michał8 wrzesień, 2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni, ze wybraliśmy akurat Was. Lepszego wesela nie mogliśmy mieć, a to wszystko dzięki Wam. Goście byli zachwyceni i świetnie się bawili i nie schodzili z parkietu. To było wesele takie jakie sobie wymarzyliśmy:-) Gorąco polecam ten zespól i dziękuje ze byliście z nami! ;) Paulina i Michał 5. 09. 2015


Dodaj nowy wpis

Darmowe strony www dla każdego