Karolina8 maj, 2012

Wspaniały zespół...nigdy się tak nie wybawiłam na weselu jak na tym, które tak fantastycznie prowadzili- miało to miejsce w Trzech córach w Cedrowicach 05.05.2012...mają piękne glosy i duże poczucie humoru..konkursy każdego rozbawiły a fajne rytmy zmotywowały do ciągłej zabawy. Polecam!!

Emilia Barylska3 wrzesień, 2012

Zespół jest rewelacyjny!
Młodzi, kulturalni, eleganccy, ambitni, z dużym poczuciem humoru, perfekcjoniści w każdym calu!
Ich repertuar porywa każdego do tańca i do super zabawy!
Już żadna nasza impreza nie odbędzie się bez ich obecności!
POLECAM!

Kasia i Adrian6 październik, 2013

Nasze wesele odbyło się 21.09.2013 i było cudowne - a to wszystko za sprawą zespołu Accord :) Goście byli zachwyceni i nie mogli się nachwalić jaki wspaniały zespół mieliśmy - nie tylko pod względem wokalnym, ale również ze względu na przeprowadzone zabawy i konkursy :) :) Jeszcze raz gorąco polecamy !!! Pozdrawiamy cały zespół :)

Karolina i Slawek7 październik, 2014

Pierwszy raz bawiłam się na weselu prowadzonym przez Zespół Acord w maju 2012r. Wtedy mój tata powiedział ,,Karolina, jak będziesz miała wesele, to tylko ten zespół będzie grał!'' i tak właśnie się stało:)) 30.08.2014 miałam wesele...choć katering był tragiczny ,,malaga'' to wesele nie okazało się stracone- właśnie ten Zespół Acord je ocalił. Goście nie mieli czasu pomyśleć o jedzeniu. Wszyscy się świetnie bawili, a po każdy Gość mówił, że to jest NAJLEPSZY ZESPÓŁ JAKI SŁYSZAŁ! W tej chwili chcemy Wam podziękować Zespole Acord, bo naprawde uratowaliście nasze wesele i dzięki Wam będziemy je tak dobrze wspominać. DZIĘKUJEMY!

Aneta i Sylwek8 listopad, 2014

Dziękujemy za nasze wesele. Aneta i Sylwek
Super zespół!!! Potrafią bawić gości i nie udają, że grają czy śpiewają. Każdy o was podpytywał skąd jesteście ;p
pozdrawiamy i do zobaczenia na chrzcinach :)

Daniel i Ania19 czerwiec, 2015

maj 2015. Byliśmy z dziewczyną zachwyceni. Kawał dobrego wesela. Pozdrawiamy D i A


Dodaj nowy wpis